Юлія Смага співачка з українським корінням


Тільки далеко від Батьківщини розуміємо,як нам бракує вишневогоцвіту....

У 2000 році,приїхавши в Іспанію заробітчанами,зробивши крок на зустріч новим випробуванням,ми навіть не могли уявити,що ця країна стане нашою другою домівкою.Часом ,болем у серці, колить оте слово слово «імігрант».Бо в Іспанії ми «свої» серед чужих,а в Україні »чужі» серед своїх.

Доля кожної людини –це вишитий рушник,на який ліг візерунком життєвий шлях. Юлія Смага народилась у 1996 році на Львівщині. Родина дівчинки щедро обдарована талантами, oтож і маленькій Юлі Бог подарувув талант до співу.Свій перший виступ співачка згадує з усмішкою, бо було це в 4 роки.

В пятирічному віці , артистка проходить відбірковий тур і виступає на гала-концерті «Маминих зіроньок».Через рік Юля їде в Іспанію, щоб після трирічної розлуки побачитись з татом.

Молода родина Смага, так ,як і сотні інших була змушена з певних причин, шукати кращої долі у чужих краях.У 2004 дівчинка, набравши найбільшу кількість вступних балів ,поступає на навчання у професійну консерваторію «Amaniel» м.Мадрид.

П`ятирічну програму юна піаністка освоює за 4 роки.Рік займається ліричним вокалом з викладачем оперного співу.

2005-бере участь у складі дитячого хору у найбільшій у Європі постановці

опери «Кармен», де є єдиною імігранткою. Приймає участь у концертних

програмах Української діаспори в Іспанії. А також є наймолодшим артистом і репрезентує українську пісню на міжнародному рівні у Іспанії . Юна співачка знімає перші відеокліпиУ 2006 році Юля делегатка на інтернаціональному Форумі у Києві «Український спів у світі».Завдяки таланту і працелюбності у дівчинки зявляються шанувальники, як в Україні, так і в Іспанії. Виступи у палаці «Україна» у м. Київ та Палаці Спорту у м. Мадрид тільки збагатили досвід юної співачки.Виступ у Португалії та спілкування з співвітчизниками, залишили у серці співачки теплий спомин та приємні враження.На протязі 2006-2007 Юлія працює над своїм першим альбомом «Квіти з далека».Він присвячений імігрантським дітям, які, як ті квіти розкидані по цілому світу.

Також, пісні для дівчинки пише її мама -Анжеліка Смага: поет і композитор , художник –дизайнер.

Літом 2007 співачка стає Лауреатом на Міжнародному конкурсі молодих

виконавців. Пісні Юлі, написані мамою дівчинки, були відзначені , як одні з найкращих на фестивалі. А у 2008 виборює Золоту медаль на Міжнародному фестивалі у Каталунії «Іспанія».Фіналістка єдиного у Іспанії такого рівня конкурсу для дітей VEO-VEO

Дівчина співала в одній концертній програмі з Віталієм Козловським,

Наталією Валевською, дуетом «Барселона», Ніною Матвієнко

Юлю запрошували взяти участь для зйомок до кінофільму, де головну роль зіграла Марія Ізабель –переможниця дитячого Євробачення ,і на головну роль у фільмі «Марісоль»- про юну співачку,зірку іспанського кіно 60-х років.

Адже дівчина вже давно зарекомендувала себе з позитивної сторони .Такі

запрошення говорять про те, що незважаючи на статус «імігранта» і багато

інших перешкод , Юля таки має великий потенціал,який цікавить іспанців.

Іспанська преса називає Юлію «Чарівним голосом України». Юна українка була запрошена на численні програми телебачення та радіо і інтервю у пресі свідчили, що тяжкий труд та старання не могли бути не поміченими.У 2006 році на одному з центральних каналів іспанського телебачення дівчина вітала цілу Іспанію з Різдвом українською колядкою Юля співає пятьма мовами , намагається поєднати дві культури: іспанську та українську, щоб в Іспанії більше людей могли познайомитись з українською піснею.

У репертуарі дівчини понад 50 пісень на різних мовах.

«Ми співаємо українською і хочемо щоб наш спів почули у світі».

Дивуються люди бажанню співати ,популяризуючи українську культуру, розраховуючи тільки на власні сили.

Адже , їхали за кордон гроші заробити, щоб вижити — а не «співати».

Та коли щедрий дитячий спів, заставляв цих людей плакати та згадувати рідні домівки, напевно більшої нагороди і не треба.

Але, як не дивно, не дивлячись на активну участь у громадському житті української діаспори у Іспанії, чомусь творчісттю Юлії більше цікавляться іспанці , ДЕМОНСТРУЮЧИ СВОЄ ВИЗНАННЯ ТА ПОВАГУ.

2009 рік Іспанський канал TVE2 у програмі «Школа батьків» започаткавав нову рубрику «Мій маленький світ», у якій знайомить глядачів з талановитими дітьми Іспанії.

Перша програма була про українку Юлію Смагу.


Интересно