Поліцейські покарали любителів «бабахнути». 13 вінничан притягли до відповідальності за використання петард

Поліцейські покарали любителів «бабахнути». 13 вінничан притягли до відповідальності за використання петард


В період новорічних та Різдвяних свят поліцейськими виявлено 7 порушень правил реалізації піротехнічних виробів, 28 громадян притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з використанням петард.


Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області.


За інформацією управління превентивної діяльності, поліцейські склали 7 адміністративних протоколів по ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) на осіб, які в громадських місцях використовували петарди, що потенційно могло призвести до травмування людей. 13 громадян притягли до відповідальності за порушення тиші згідно ст.182 КУпАП.


Крім того, на 8 батьків складені адміністративні протоколи за невиконання обов’язків щодо виховання дітей (ст.184 КУпАП) через відсутність контролю та впливу на поведінку неповнолітніх, що призвело до вчинення ними дрібних порушень громадського порядку, пов’язаних з використанням петард.


Вінниця.infо


Версия для печати
Публиковать |


Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/politseyski-pokarali-lyubiteliv-babahnuti-13-vinnichan-prityagli-do-vidpovidalnosti-za-vikoristannya-petard.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Интересно