Brexit: Мей попросила у парламенту більше часу на переговори

EPA

Тереза Мей

EPA


Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей у парламенті заявила, що їй необхідно більше часу на переговори з ЄС щодо Brexit, повідомляє BBC.

"Ми досягли угоди з ЄС щодо подальших переговорів, тепер нам потрібен час, щоб завершити цей процес", — сказала Мей.

За словами Мей, якщо угода по Brexit з Брюсселем не буде досягнута до 26 лютого, то члени парламенту отримають можливість 27 лютого проголосувати за варіантами вирішення ситуації з Brexit.

"Переговори знаходяться на критичному етапі. Зараз нам всім потрібно зберігати спокій, щоб досягти тих змін, про які просила Палата громад, і провести Brexit вчасно", — сказала прем’єр.

У свою чергу лідер опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбін звинуватив Мей у тому, що вона намагається "даремно витратити час" й "шантажувати" членів парламенту, щоб вони підтримали угоду, укладену між нею та Брюсселем.

Нагадаймо, що 15 січня британський парламент не підтримав угоду про умови виходу Великої Британії з ЄС, раніше схвалену лідерами 27 країн-членів ЄС.

Лідери 27 країн-членів ЄС підтримали угоду про вихід Великої Британії з блоку. Глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду по виходу з ЄС "кращою" угодою, на яку Лондон міг би розраховувати.

Остаточний вихід Великої Британії з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року. Після цього починається 21-місячний перехідний період — до кінця 2020 року. Перехідний період може бути продовжений лише один раз, проте поки невідомо, якою може бути його максимальна тривалість.

23 червня 2016 року британці на референдумі сказали "ні" збереженню членства Великої Британії в складі Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти — 48%. Шотландія та Північна Ірландія переважно проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс та Англія підтримали Brexit.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/brexit-mey-poprosila-u-parlamentu-bilshe-chasu-na-peregovori-50005841.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Интересно