«У нашу хату прийшов ворог», — Маруся Звіробій екстрено звернулася до українців. Відео містить ненормативну лексику (18+)Марусю Звіробій, у якої 28 листопада ДБР та СБУ провело обшуки, вилучивши зареєстровану зброю, телефон і блокнот, заблокували в соціальних мережах. Волонтер записала нове відеозвернення, яке поширюють ті, хто її підтримують повідомляє 40ka.info.


Нагадаймо, правоохоронці «взялися» за ветерана АТО після того, як вона у прямому ефірі розкритикувала спілкування Зеленського з добровольцями на Донбасі, сказавши, що під час такої поїздки президент може стати об’єктом замаху. У прокуратурі розцінили такі слова, як «загрозу життю президента». У понеділок, 2 грудня, Маруся Звіробій прийшла в ГБР на допит, де її чекали сотні активістів.


У своєму зверненні Маруся Звіробій розповіла, що проти неї використовують «брудні технології», метою якої є «за*рати» її ім’я.


«Сьогодні вранці спостерігаю таку технологію... Її використовують два клани. Ось вона була така молодець ще в Правому секторі, а потім її почали використовувати», — каже Звіробій.


За словами волонтера, підтримку їй висловили різні політичні сили, що протистоять між собою.


На її думку, право відстоювати свої думки та переконання не повинно бути предметом політичних маніпуляцій. Адже в України є ворог, проти якого треба боротися.


Відео містить ненормативну лексику (18+)

Джерело статті: “https://sprotiv.org/70519”

Интересно