Українців зібралися вберегти від подвійної компенсації під час оплати гарячої води

У Верховній Раді розробили норму, яка покликана вберегти українців від подвійної компенсації під час оплати гарячої води.

Норма включена в законопроєкт №2458 "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг".

Новини
Українцям напророкували хаос з новими договорами за послуги ЖКГ

Зокрема, документом пропонується зобов’язати органи визначати особливості обліку в тарифах на теплову енергію для споживача витрат на утримання й обслуговування теплових пунктів (індивідуальних та центральних) з метою запобігання подвійної компенсації споживачами таких витрат.

Українців зібралися вберегти від подвійної компенсації під час оплати гарячої води

Джерело фото: pixabay.com

Йдеться, зокрема, про органи, уповноважених законом встановлювати порядки (методики) формування тарифів на транспортування, постачання теплової енергії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в зазначеному законопроєкті №2458 нормі про зобов’язання українців оплачувати послуги ЖКГ без договору придумали заміну.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Тарифи ЖКГ і субсидії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/realty/ukraintsiv-hochut-vberegti-vid-podvijnoi-kompensatsii-pri-oplati-garyachoi-vodi.htm”

Интересно