Росію відсторонили від великих міжнародних змагань на чотири роки: повний список санкцій

Збірна Росії понесе покарання за допінг.


Loading...


Антидопінгове агенство ВАДА оприлюднило заяву, в якому поінформувало про своє рішення дискваліфікувати Росію на 4 роки від усіх великих турнірів, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.


На сайті WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство) оприлюднений повний список санкцій стосовно Росії, які були затверджені на виконкомі організації в понеділок, 9 грудня, в Лозанні.


Список санкцій WADA проти Росії:


1) Офіційні особи уряду і інші представники російської влади не можуть займати ніяких посад ні в одній організації-підписантів кодексу WADA.


2) Офіційні особи уряду і інші представники російської влади не можуть брати участь або відвідувати протягом чотирьох років такі міжнародні змагання: юнацькі Олімпійські ігри (літні та зимові), Олімпійські ігри (літні та зимові), будь-які інші великі змагання, будь-які чемпіонати світу, що проводяться або передані організаціями-підписантами кодексу WADA.


3) Росія не має права приймати або подавати заявки на проведення протягом найближчих чотирьох років ніякі великі міжнародні змагання.


4) Ті турніри, які вже заплановані в Росії, повинні бути відібрані і перенесені в інші країни, якщо це можливо. Також Росії заборонено претендувати на проведення Олімпійських ігор 2032 року.


5) Російський прапор не може підніматися на жодних великих міжнародних змаганнях протягом чотирьох років.


6) Президент, генеральний секретар, генеральний директор або будь-який член виконкому/керівництва Олімпійського комітету Росії не може брати участь і відвідувати великі міжнародні турніри протягом чотирьох років.


7) Російські спортсмени і їх персонал можуть брати участь у великих міжнародних змаганнях протягом чотирьох років тільки за умови, якщо їм вдасться довести свою повну непричетність до будь-яких порушень, їх імена не згадувалися в доповіді Річарда Макларена і немає інформації про маніпулювання їх допінг пробами в базі даних, при виконанні певних WADA критеріїв. Представляти Російську федерацію вони не можуть.


8) РУСАДА повинна компенсувати WADA всі витрати на розслідування з січня 2019 року, а також заплатити 10 відсотків від річного бюджету WADA або штраф в розмірі 100 тисяч доларів США (що менше) до кінця 4-річного терміну.


УЄФА затвердив схему відбору на чемпіонат світу 2022-го року.


Челсі пом’якшили трансферний бан: лондонський клуб уже в січні зможе підсилитися.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/09/rosiyu-vidstoronyly-vid-velykyh-mizhnarodnyh-zmagan-na-chotyry-roky-povnyj-spysok-sanktsij/”

Интересно