Хіти тижня. ‘’Україна’’ виявилася Новокузнецьком: У мережі викрили російський фейк про "нацистів" (фото)

Прапор на знімку з чорно-жовтого імперського, за допомогою фоторедактора, перетворився на український.

Ленін "видав" нацистів із Новокузнецька. Фото: соцмережі.

У мережі розкрили черговий побрехенька про нацистів в Україні. З’ясувалося, що відредагована весільна фотографія із людьми, котрі підкинули руки в нацистському вітанні, зроблена в російському Новокузнецьку. Про це пише в Twitter Necro Mancer, передають .

Прапор на знімку з чорно-жовтого імперського, за допомогою фоторедактора, перетворився на український.Читайте також на сайті:

  • Хіти тижня. ‘’Проехал на машине до самой Тюмени. Всюду беднота, но все за Путина Хіти тижня. ‘’Проехал на машине до самой Тюмени. Всюду беднота, но все за Путина": Монолог російського таксиста, що прозрів
  • Хіти тижня. Скрепу Хіти тижня. Скрепу "жаба" тисне: "Прозахідний" режисер-"кримнашист", брат Міхалкова, зробив зухвалу заяву про майбутнє України (відео)
  • "Катастрофы бывают везде, но не по шесть мостов за месяц и по гигантскому пожару в неделю", — Мирослав Гай про сучасну РФ
  • "Книга из серии "на воре шапка горит": Захарова нарвалася на критику ‘’інтелектуальним’’ постом


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-ukraina-vyiavylasia-novokuznetskom-u-merezhi-vykryly-rosiiskyi-feik-pro-natsystiv-foto-252280.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Интересно