Радник Єрмака назвав Сенцова “розмінною жертвою” з “синдромом невдячного пристосуванця”Радник голови ОП України Андрія Єрмака Михайло Подоляк жорстко розкритикував колишнього бранця Кремля, режисера Олега Сенцова і назвав його невдячним пристосуванцем.

Об этом сообщает RuGate


Про це Подоляк пише на своїй сторінці в Facebook, передає InfoResist.


“Той же не/раз згаданий всує «Олег Сенцов» просто фантастично ідеальна ілюстрація особливостей нашого внутрішнього національного характеру. Того самого горезвісного хутірського пристосуванства. З обов’язковим елементом забійної невдячності”, – йдеться в пості.
Подоляк заявив, що колишні представники влади використовували Сенцова в якості «картинки-героя» і не робили нічого для його звільнення, тому що їм було вигідно таке положення бранця. Він пише, що після звільнення, яке “інші люди” забезпечили Сенцову одразу і без будь-яких умов, режисер “відразу впав в обійми тих, хто юзав його в якості «розмінної жертви»”.


“І одразу геть захворів тим самим синдромом «пристосуванства і невдячності». Ще й з обов’язкової публічної складової, коли потрібно регулярно виходити в медіа з образами. Класика”, – йдеться в публікації.


Подоляк заявив, що колишній бранець “підкреслено образливий” у відношенні до нинішньої влади, яка його звільнила і “потворно огидний у власному політичному пристосовництві”.


“Він передбачуваний у своїх «експертних» кроках. Він зовсім не елітний, тому що інтелектуально порожній і дріб’язковий у моралі. Хоча ні. Він – банально аморальний. І він нудний насправді. Творчо і політично «не злітаємий». Тому що хайп хайпом, впізнаваність впізнаваністю, але моральна гниль завжди огидно пахне за версту”, – пише Подоляк.


На його думку, не важливо, чи талановитий Сенцов як режисер і не розуміє, чому держава “тягне його далі”. При цьому Подоляк упевнений, що в колишнього бранця практично немає ніякої підтримки.


“Ми періодично беремо дрібну людину, яка волею випадку опинилася на інформаційній передовій, і робимо її медійною зіркою. Гордим орлом, який має власне я. А потім – в реаліях – швидко з’ясовується, що це банальний пристосуванець”, – ідеться в пості.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що в Офісі Президента готують новий законопроєкт, який передбачає покарання за публікацію секретних розмов високопосадовців.


Джерело статті: “https://informator.press/radnyk-yermaka-nazvav-sentsova-rozminnoiu-zhertvoiu-z-syndromom-nevdiachnoho-prystosuvantsia/”

Интересно