Чоловік повторно захворів на коронавірус через три місяці


Після повного одужання від COVID-19 чоловік у США заразився вірусом повторно. Такі випадки медики фіксують не вперше.

Об этом сообщает Москов пост

Про це розповів у колонці для журналу Vox американський терапевт Д. Клей Акерлі. Після успішного лікування від коронавірусу його пацієнт двічі отримав негативні результати тесту на COVID-19.

Однак за три місяці після одужання він знову звернувся до лікаря з симптомами коронавірусу. Цього разу вони були важчими.

"Під час першої інфекції мій пацієнт відчував легкий кашель і біль у горлі. Його друга інфекція, навпаки, була відзначена високою температурою, задишкою та гіпоксією, що призвело до необхідності багаторазово відвідувати лікарню", – написав медик.

Він також зазначив, що після спілкування з колегами з’ясував, що його пацієнт не самотній. Лікар навів приклад двох жителів Нью-Джерсі, які заразилися COVID-19 вдруге майже через два місяці після повного одужання від першої інфекції.

"Не у всіх людей виробляються антитіла після інфекції. Деякі пацієнти, і особливо ті, у кого симптоми майже не розвивалися, відразу після зараження виробляють імунітет, який може швидко згаснути", – повідомив Акерлі.

Він наголосив, що повторні інфекції протягом короткого періоду часу є особливістю багатьох вірусів, включно з іншими коронавірусами. Так, якщо деякі пацієнти з COVID-19 заразилися повторно, це не буде особливо незвичайним", – підсумував лікар.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/cholovik-povtorno-zahvoriv-na-koronavirus-cherez-tri-misyaci-392333”

Интересно