У Моз зізналися, коли вакцина від коронавіруса з’явиться в Україні

Вакцина від COVID-19 буде доступна українцям відразу ж, як з’явиться у відкритому доступі.

Об этом сообщает Компромат РУ

Таку обіцянку дав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Zavtra.

Loading...

Степанов зокрема, прокоментував розробки препарату британськими вченими, які заявляють про його успішних клінічних випробуваннях: «Ми відстежуємо всі розробки вакцини, які відбуваються у світі, в тому числі і ті, якими займаються вчені з Оксфордського університету Великобританії».

За його словами, представники міністерства спілкуються з розробниками ліків від коронавирусной інфекції. А також намагаються зробити все, щоб Україна, у разі виготовлення і появи на ринку вакцини, була однією з перших країн, яка її отримає.

Популярні новини зараз
 • П’ятеро дітей згоріли живцем в машині після ДТП — фото, відео
 • Сторінка Володимира Зеленського зникла з Facebook
 • Панкратія і Кирила: прикмети, традиції і заборони 22 липня
 • Що стосується британської вакцини, то вона поки пройшла тільки першу стадію клінічних випробувань, має пройти час, щоб довести її ефективність в боротьбі з COVID-19.

  Як повідомлялося раніше, російська вакцина від COVID-19 розроблена, в її створенні брали участь військові фахівці та науковці Національного дослідницького центру ім. Гамалії.

  Цікаво, що Bloomberg напередодні повідомив, що вакцина від COVID-19 була доступною російській еліті ще в квітні 2020 року. Її могли отримати безкоштовно топ-менеджери, державні службовці та бізнесмени.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/07/22/u-moz-ziznalysya-koly-vaktsyna-vid-koronavirusa-z-yavytsya-v-ukrayini/”

  Интересно