Голова ЦВК Білорусі підтвердила, що Тихановська записала звернення в її кабінетіГолова Центральної виборчої комісії Білорусії Лідія Єрмошина підтвердила, що Світлана Тихановська записувала своє відеозвернення із закликом не виходити на акції протесту в її кабінеті. При цьому самої Єрмошиної, за її словами, в кабінеті не було.

Об этом сообщает Преступная Россия


Як пише “РБК-Україна”, про це глава ЦВК


У відповідь на питання про те, чи дійсно на відео Тихановська сидить на її дивані в її кабінеті Єрмошина відповіла: “Це мій диван. Вона записувала це звернення без мене”.


Глава білоруської ЦВК пояснила, що з Тихановською в той день хотіли зустріти два високопоставлених співробітників органів правоохорони.


“Вона принесла скаргу в Центральну комісію, до речі, в присутності журналістів. Ми запросили її до мене в кабінет, оскільки з нею хотіли зустрітися, скажімо так, два високопоставлених співробітників органів правоохорони. Я їх надала, вона залишилася разом з адвокатом разом з ними. І я пішла”, – повідомила Єрмошина.


Нагадаємо, 11 серпня Світлана Тихановська виїхала з Білорусі до Литви, після чого в мережі з’явилося відеозвернення кандидата, в якому вона закликала громадян не виходити на акції протесту. При цьому текст Тихановська читала з листка.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/holova-tsvk-bilorusi-pidtverdyla-shcho-tykhanovska-zapysala-zvernennia-v-ii-kabineti/”

Интересно
Новости